Trpíte civilizačními chorobami? S přibývajícím věkem se budou jen zvyšovat.

Trpíte civilizačními chorobami? S přibývajícím věkem se budou jen zvyšovat.

Trpíte civilizačními chorobami? S přibývajícím věkem se budou jen zvyšovat. 150 150 Pharco

Zlepšete kvalitu svého života s inovativními produkty PHARCO.

Nadváha, vysoký cholesterol nebo krevní tlak, ale také cukrovka nebo ztučnělá játra. Bolesti dolní části zad, bolesti páteře, artritida kolen nebo revmatismus. A nezapomínejme na alergie, astma, zažívací potíže nebo histaminovou intoleranci. S přibývajícím věkem se objevují i výše zmíněné zdravotní problémy. Opravdu musíme všechno řešit léky najednou?

Inovativní produkty slovenské vývojové farmaceutické společnosti PHARCO se zaměřují právě na běžné civilizační choroby a jejich řešení.

Produkty PHARCO se zaměřují na hlavní příčiny nebo příznaky těchto onemocnění. Kromě toho mají inovativní a funkční složení, která jsou přísně vybírána pouze na základě nezávislých lékařských a vědeckých studií.

Originalita, inovace, kvalitní složení a praktické využití výrobků PHARCO je vysoce ceněno lékaři a lékárníky. Jsou k dostání v lékárnách nebo na lékárenských eshopech.

Když odejdou záda a nervy, přichází REMYELIN.


REMYELIN je indikován při bolestech zad, karpálních tunelů, vyhřezlých ploténkách nebo neurologických onemocněních. Při těchto problémech jsou postiženy nervové pochvy, které je třeba obnovit, aby nervy správně fungovaly a nezpůsobovaly bolest. Přesně k tomu slouží přípravek REMYELIN. Lékaři jej často používají také u post-covid syndromu s neurologickými příznaky.

Užívá se 1 kapsle denně.


Zdravý cholesterol a zdravá játra prodlužují život.


ATHEROCONTROL účinně přispívá ke snížení hladiny cholesterolu, zlepšení jaterních parametrů a k normalizaci hladiny cukru. Tento konzistentní komplexní účinek na širokou škálu metabolických parametrů je lékaři hodnocen obzvláště pozitivně. Proto je praktický pro každého, kdo má nadváhu, zvýšenou hladinu cholesterolu nebo u lidí se zvýšenými metabolickými parametry. Složení navíc obsahuje látku s prokázaným účinkem na omezení tvrdnutí cév, takže má také potenciální účinky na snížení rizika infarktu nebo mrtvice.

Užívá se 1 tableta denně večer.


Chraňte své plíce před viry účinně a pohodlně


PRO-MALT je speciálně vyvinutý k ochraně sliznice dýchacích cest. Jeho složení ovlivňuje část imunitního systému (tzv. MALT systém), která brání průniku virů a bakterií do sliznice dýchacích cest nebo plic. Lékaři oceňovali jeho přínos zejména v období kavalidy nebo chřipky, protože výrazně pomáhal zabránit tomu, aby se nemoc rozvinula do plicního stádia (zápal plic). Ten představoval přímé ohrožení života. PRO-MALT je záměrně vhodný pro osoby s astmatem, opakovanými onemocněními dýchacích cest, kuřáky a alergiky. U nich má každé virové onemocnění vždy těžší průběh.

Užívá se pouze 10 dní v měsíci.


Zbavte se histaminové intolerance pomocí jedné kapsle denně a bez diety


REVICOLIN je průlomový a klinicky testovaný produkt s vysoce funkčním složením pro osoby s histaminovou intolerancí (HIT), syndromem dráždivého tračníku (IBS) nebo různými zažívacími problémy (opakované průjmy, nadýmání, křeče), SIBO a chronickými střevními onemocněními (např. Crohnovou chorobou). REVICOLIN byl klinicky testován na slovenské klinice, kde prokázal významné zvýšení kvality života u osob s IBS během prvních 8 dnů užívání. Jeho složení se zaměřuje na příčiny zánětu střevní sliznice a zároveň normalizuje střevní výstelku. Výsledkem je zlepšení až téměř úplné obnovení funkce střevní sliznice, a tím výrazné zmírnění příznaků, jako jsou častá řídká stolice, nadýmání, střevní křeče atd. Lidé s HIT a IBS prakticky výrazně rozšířili svůj jídelníček, a to i o potraviny, které dříve považovali za problematické.

Užívejte 1 až 2 kapsle denně.


Inovace jsou součástí DNA společnosti PHARCO


Mezi další inovativní produkty společnosti PHARCO patří CHONDRO-BIOL pro kolena při artritidě. Obsahuje vysoce využitelný biologický chondroitin sulfát neživočišného původu. Užívá se jedna tableta každý druhý den.


Za zmínku stojí také rychle působící kapky HISTALLERG Acute, které jsou vhodné při akutních alergiích nebo akutních onemocněních dýchacích cest či trávicího traktu. Pomáhá tlumit histaminovou a cytokinovou bouři ve sliznicích, čímž zmírňuje akutní příznaky a zkracuje délku onemocnění. Užívá se 25 kapek 2krát denně.


MVDr. Peter Blaško

ředitel výzkumu a vývoje PHARCO GRANCREO

Pre prístup do promo zóny je potrebné prihlásenie.

Zabudli ste heslo? Zadajte prosím svoju e-mailovú adresu. Na zadanú e-mailovú adresu pošleme odkaz na nastavenie nového hesla.