Kariéra

Rozšiřujeme team pharco

Medicínský reprezentant pro českou pobočku

Společnost pharco s.r.o. hledá medicínského reprezentanta do české pobočky pharco cz, která sídlí v komerční budově v Prahe na Andělu.

Úlohou reprezentanta bude propagace a prodej vlastních originálních doplňků stravy a injekčních zdravotnických prostředků v lékárnách, u lékařů a na klinikách, a komunikace s vedením pobočky. Pracovní doba je pružní a vyžaduje cestování. Plat a firemné benefity dohodou.

Požadujeme VŠ nebo SŠ vzdělání, příjemné vystupování, dobré prodejné a organizační schopnosti. Prax ve farmaceutické firmě je výhodou.

Kandidáti hlaste se p. Blaškovej na tel. číslo 00421 905 76 44 75, mail: blaskova@pharco.sk

Pharco je slovenská inovativní farmaceutická společnost se sídlem v Bratislavě. Zaměřuje se na vývoj vlastních produktů v oblasti zdraví i zdravotnických prostředků. Mezi její top značky patří Remyelin, Revicolin, AtheroConrol, Chondro Biol, Chondro Hyal, Histallerg a Pro Malt. Je distributor nitrokloubních injekcí na Slovensku. Ve svém portfoliu má ortopedickou ambulanci a lékárnu v Bratislavě.

www.pharco.sk    www.pharco.cz

___________________________________________________________________________

Rozšiřujeme team pharco

Office asistent/asistentka pro českou pobočku

Společnost pharco s.r.o. hledá office asistentku nebo asistenta do české pobočky pharco cz, která sídlí v komerční budově v Praze na Andělu.

Úkolem asistentky budou administrativní práce spojené s běžným chodem pobočky, objednávání zboží a zajištění jeho distribuce, evidence skladových zásob, manipulace s doplňky stravy a zdravotnickými pomůckami, správa e-shopu, komunikace s medicínskými reprezentanty a vedením pobočky. Pracovní doba je zatím na poloviční úvazek. Plat dohodou.

Požadujeme středoškolské vzdělání, příjemné vystupování a dobré organizační schopnosti. Praxe ve farmaceutické firmě je výhodou.

Kandidáti hlaste se p. Blaškovej na tel. Číslo 00421 905 76 44 75, mail: blaskova@pharco.sk

Pharco je slovenská inovativní farmaceutická společnost se sídlem v Bratislavě. Zaměřuje se na vývoj vlastních produktů v oblasti zdraví i zdravotnických prostředků. Mezi její top značky patří Remyelin, Revicolin, AtheroConrol, Chondro Biol, ChondroHyal, Histallerg a Pro Malt. Je distributor nitrokloubních injekcí na Slovensku. Ve svém portfoliu má ortopedickou ambulanci a lékárnu v Bratislavě.

www.pharco.sk    www.pharco.cz

Pre prístup do promo zóny je potrebné prihlásenie.

Zabudli ste heslo? Zadajte prosím svoju e-mailovú adresu. Na zadanú e-mailovú adresu pošleme odkaz na nastavenie nového hesla.