Snižuje hladinu cholesterolu a chrání játra.

Snižuje hladinu cholesterolu a chrání játra.

Snižuje hladinu cholesterolu a chrání játra. 150 150 Pharco

Je všeobecně známo, že zvýšená hladina cholesterolu souvisí s rizikem mrtvice nebo srdečního infarktu. Cholesterol proniká do poškozené cévní stěny a hromadí se v ní. To vede k tvorbě „aterosklerotických plátů“, které po uvolnění (odloučení) od cévní stěny mohou způsobit výše zmíněnou mrtvici nebo infarkt.

Snižování cholesterolu a ochrana jater musí jít ruku v ruce. Pouze tak bude snížení dlouhodobě udržitelné.

Málo se však zmiňuje jiná, neméně důležitá skutečnost. A sice, že pro účinné snížení cholesterolu potřebujeme dobře fungující játra. Cholesterol se tvoří a metabolizuje v játrech. Pokud tedy chceme, aby se ho produkovalo méně, musíme potlačit určité enzymy a procesy v játrech, které ho nadměrně produkují. Zároveň je žádoucí podporovat správnou funkci jater, protože bez nich nemůžeme účinně potlačovat výše zmíněné enzymy. Snížení hladiny cholesterolu a ochrana jater jsou spojené nádoby. Jedno bez druhého nebude dlouho fungovat.

Naprostá většina produktů na trhu působí pouze na cholesterol a jeho uvolňování z jater do krve. Zlepšení nás těší, ale naše játra to vidí jinak.

Cholesterol se tvoří v játrech, konkrétně v jaterních buňkách (hepatocytech). Tam se hromadí v tukových váčcích a čeká, až ho buňka uvolní do krve. Většina přípravků na snížení hladiny cholesterolu se zaměřuje především na to, aby zabránila játrům uvolňovat vytvořený cholesterol do krve. Ta se v něm začne hromadit. Naše játra se s tím do určité míry vyrovnají, ale z dlouhodobého hlediska se pomalu poškozují. Jsme rádi, že náš cholesterol po nějaké době klesl. Málokdo si již dlouhodobě všímá jaterních parametrů. A to je chyba.

ATHEROCONTROL – cílené snižování cholesterolu a ochrana jater v 1 tabletě

Společnost PHARCO uvedla na trh jedinečný inovativní produkt ATHEROCONTROL. Jeho složení je pečlivě vybráno na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Cíleně potlačuje enzymy a procesy v jaterních buňkách, které jsou zodpovědné za nadměrnou produkci cholesterolu a triglyceridů. Tím se zabrání jejich hromadění v jaterních buňkách a jejich poškození.

Pokud tedy porovnáme ATHEROCONTROL s většinou produktů, rozdíl je značný. Zatímco naprostá většina přípravků pouze potlačuje uvolňování cholesterolu z jater do krve, ATHEROCONTROL potlačuje jeho nadprodukci přímo v jaterních buňkách. To znamená, že jde mnohem blíže k příčině problému. Současně omezuje tuhnutí (zvětšování) jater.

ATHEROCONTROL obsahuje složky, které mají regenerační účinek přímo na játra. Lékaři při jeho užívání pozorovali nejen výraznou úpravu hodnot celkového cholesterolu, tuků a cukru v krvi, ale také výraznou úpravu jaterních transamináz (ALT, AST), dokonce i parametru GMT (ucpání žlučových cest v játrech), což svědčí o závažném poškození jater. Jednoduše řečeno, poskytuje významnou ochranu a regeneraci také játrům.

ATHEROCONTROL navíc obsahuje látku, která ve vědeckých studiích prokázala schopnost zásadně zabránit rozvoji aterosklerózy (kornatění) cév. To může také významně snížit riziko mrtvice nebo srdečního infarktu.

ATHEROCONTROL je na slovenském trhu již téměř rok a jeho komplexní a jasně cílený účinek je vysoce hodnocen lékařskými odborníky. Díky svému bezpečnému složení je vhodný i k preventivnímu užívání, aby se zabránilo rozvoji metabolického syndromu. Užívá se pouze 1 tableta večer a je k dostání v lékárnách nebo na eshopech.


MVDr. Peter Blaško

ředitel výzkumu a vývoje PHARCO GRANCREO

Pre prístup do promo zóny je potrebné prihlásenie.

Zabudli ste heslo? Zadajte prosím svoju e-mailovú adresu. Na zadanú e-mailovú adresu pošleme odkaz na nastavenie nového hesla.