Nevíte si rady s bolestí v kříži, zad nebo karpálem?

Nevíte si rady s bolestí v kříži, zad nebo karpálem?

Nevíte si rady s bolestí v kříži, zad nebo karpálem? 150 150 Pharco

Pomůže vám REMYELINACE NERVŮ, která vás může ochránit i před mozkovou mrtvicí. 

Velmi mnoho lidí trpí dlouhodobými nebo opakujícími se bolestmi dolní části zad, zad nebo paží. Bolest je často tak intenzivní, že nám nedovoluje odpočívat, usínat nebo nás v noci vzbudí. Samozřejmě nám ztěžuje jakoukoli činnost. Statistiky ríkají, že bolesti zad a dolní části zad nejčastěji vedou k částečné nebo úplné invaliditě. Pojďme se podívat, co za tím stojí?

Bolest v dolní části zad, v zádech nebo v pažích je problémem špatně fungujících nervů nebo jejich obalů. 

Často se mylně domníváme, že bolest dolní části zad, zad nebo rukou je způsobena poškozením kostí, chrupavek nebo svalů. Ale hlavním a nejčastějším problémem je nesprávná funkce nervových zakončení, která inervují bolestivou oblast, např. již zmíněnou křížovou kost.

Nervy se skládají ze dvou hlavních částí, nervového vlákna a jeho obalu. Tento obal se nazývá myelinová pochva. Právě tato pochva je velmi důležitá pro správnou funkci nervu a vedení nervových vzruchů, protože chrání a zároveň vyživuje nervové vlákno. Při dlouhodobém přetěžování nervu dochází ke ztrátě a zániku této pochvy. Vznikají v něm trhliny, kterými se nervové vlákno obnažuje. Vlákno v těchto trhlinách není obalem chráněno ani vyživováno. V těchto místech dochází k chorobnému vedení nervového vzruchu nervovým vláknem, které mozek vyhodnocuje jako stálou nebo opakující se bolest, např. v kříži.

Představte si to jako televizní anténní kabel. I ten má uprostřed drát, kterým je veden televizní signál, a kolem něj stínicí mřížku, která zabraňuje ovlivnění televizního signálu v kabelu vnějším prostředím. Pokud je televizní kabel nepoškozený, je obraz čistý a krásný. Pokud však do kabelu uděláte díru a odstraníte část stínicí mřížky, získáte na obrazovce zrnitý obraz. A přesně tak funguje myelinový obal nervu. Jeho úkolem je chránit nervové vlákno a zajistit správné vedení vzruchů, např. do křížové kosti.

REMYELINACE je oprava nervové pochvy a úleva od bolesti v dolní části zad, v zádech nebo v pažích.

Již více než rok je na trhu moderní doplněk stravy REMYELIN, jehož název napovídá, že je určen k opravě poškozených nervových pochev zodpovědných za bolesti v dolní části zad, v zádech, v pažích apod. Jeho složení se zaměřuje na proces zvaný remyelinizace, tj. obnovu důležitého nervového obalu, myelinové pochvy. Jedná se o onen výše zmíněný druh mřížky v televizním kabelu.

Jeho největší výhodou je, že na rozdíl od mnoha jiných produktů nejen přispívá ke správné výživě nervu, tedy k obnově pochvy, ale při pravidelném používání zabraňuje dalšímu poškození a ztrátě zmíněné myelinové pochvy. To znamená, že nejen pomáhá řešit problém bolesti dolní části zad nebo rukou, ale také ji chrání před dalším šířením v nervech. Je to díky látce PEA, kterou jako jediná svého druhu na trhu obsahuje.

REMYELIN nabízí nejen úlevu od bolesti dolní části zad, ale také možnou ochranu před mozkovou mrtvicí.

Výše zmíněná složka PEA, která je hlavní složkou přípravku, má kromě vědecky prokázaného účinku na myelinovou pochvu nervu ještě další velmi příznivý účinek. Dokáže významně chránit výstelku krční tepny před kornatěním (aterosklerózou). Právě ztvrdnutí v krční tepně je hlavním rizikem náhlé mozkové příhody. Cévní mozková příhoda je život ohrožující stav, který v nejlepším případě končí jen mírným postižením mozkových funkcí. V horším případě končí trvalou invaliditou nebo smrtí. Pravděpodobně každý z nás zná někoho, kdo prodělal mrtvici, takže si dokážeme představit, jak to člověku a jeho rodině změní život.

Výhody výrobku REMYELIN

  • Unikátní složení zaměřené na výživu periferních nervů 
  • Klinické studie (UMP a PEA) prokazující obnovení funkce nervů
  • Úleva od bolestí kříže, karpálního tunelu, hernie disku nebo n. ischiadicus
  • pohodlné (1 tobolka denně) a volně kombinovatelné použití 
  • zlepšení pružnosti a výstelky hlavových cév (důležité v prevenci mozkové mrtvice)
  • již dvouleté zkušenosti na Slovensku (více než 4 tisíce uživatelů měsíčně).

REMYELIN je moderní přípravek, který dokáže zlepšit kvalitu života a zmírnit bolest u lidí s bolestmi zad, kříže nebo rukou a zároveň poskytuje ochranu před cévní mozkovou příhodou. Je běžně dostupný v lékárnách nebo eshopech, doporučuje se užívat 1 kapsli denně, a to i dlouhodobě.


MVDr. Peter Blaško

ředitel výzkumu a vývoje PHARCO GRANCREO

Pre prístup do promo zóny je potrebné prihlásenie.

Zabudli ste heslo? Zadajte prosím svoju e-mailovú adresu. Na zadanú e-mailovú adresu pošleme odkaz na nastavenie nového hesla.