Pokud chcete být fit, posílit své zdraví a dokonce rozzářit svou tvář, pijte Zlaté Céčko PROTECT 2000.

Pokud chcete být fit, posílit své zdraví a dokonce rozzářit svou tvář, pijte Zlaté Céčko PROTECT 2000.

Pokud chcete být fit, posílit své zdraví a dokonce rozzářit svou tvář, pijte Zlaté Céčko PROTECT 2000. 150 150 Pharco

Přírodní vitamin C pro ty, kteří požadují sílu infuzního vitaminu C, ale bez jehel a vysedávání u lékařů.

Snad každý z nás zná úžasné účinky vitaminu C. Posiluje imunitu, zdraví, podporuje vstřebávání železa, je důležitý pro šlachy, vazy a také rozjasňuje pleť obličeje. Naprostá většina z nich má slabý biologický účinek. Mnohé jsou chemického původu, takže také více zatěžují naše játra. Pak existuje také řada přírodních nebo různých lipozomálních, které o sobě tvrdí, že jsou údajně účinnější než infuzní vitamin C. Studie nebo alespoň testy to však nemohou prokázat. Jak je to tedy doopravdy?

Zlaté Céčko PROTECT 2000 mg – téměř o 90% účinnější než infuzní vitamin C

Nejúčinnější forma vitaminu C je bezpochyby ve formě přímé nitrožilní infuze. Výhodou je, že takto podávaný vitamin C obchází trávicí trakt a může být účinný okamžitě v krevním oběhu. Pokud tedy chcete co nejúčinnější vitamin C, musíte obvykle navštívit lékaře nebo kliniku, kde vám ho naředí a podají infuzí. 

Co když se ale bojíte injekcí, lékařského prostředí nebo prostě nemáte na zdlouhavé infuze čas vy ani váš lékař? Zlaté Céčko PROTECT 2000 mg obsahuje inovativní, speciálně upravený přírodní vitamin C s téměř 90% biologickou účinností infuzního vitaminu C. 

Zlaté Céčko PROTECT 2000 mg – síla a účinnost ověřená studiemi

Na rozdíl od mnoha jiných doplňků stravy s vitaminem C, které tvrdí, že jsou „zázračné“, má Zlaté Céčko PROTECT 2000 mg výsledky vědeckého testování. Za prvé má až o 233 % vyšší retenci v těle ve srovnání s běžným vitaminem C, což minimalizuje proces nadměrného neefektivního vylučování. Má dokonce velmi vysokou využitelnost prokázanou přímo v lidských bílých krvinkách. Za druhé také účinně snižuje zánětlivý parametr CRP až o téměř 16 %, což je žádoucí zejména při akutních onemocněních nebo horečkách. Prokazatelně také snižuje špatný LDL cholesterol o více jak 8 %, což ocení prakticky každý jednotlivý uživatel či pacient. Kromě toho obsahuje také zinek a inovativní, pro tělo přírodní látku palmitoylethanolamid (PEA), která je označována také jako „opravář buněk“ a má také protizánětlivý účinek.

ZLATÉ CÉČKO PROTECT 2000 mg – účinná alternativa infuzního vitaminu C s komplexním složením.

 Pokud tedy hledáte skutečně účinný a komplexní vitamin C pro podporu imunity, hojení, zlepšení stavu šlach nebo projasnění pleti, vyzkoušejte Zlaté Céčko PROTECT 2000 mg. 

Jedna lahvička obsahuje až 2000 mg vitaminu C, 20 mg zinku, 100 mg PEA a 50 mg antioxidačních bioflavonoidů. Jak vidíte, složení je cíleno na vysokou ochranu lidského organismu před akutními virovými onemocněními a na zvýšení imunity. Také na urychlení rekonvalescence po nemoci. Obsah ampule můžete vypít přímo nebo zředit v nápoji. Má příjemnou citrusovou chuť. Jedno balení obsahuje 5 ampulí, je k dostání v lékárnách nebo eshopech. Je k dispozici ihned, nemusíte infuzi hledat ani na ni čekat.

1.www.oneinnovationlab.com/products/pureway-c, 2. Benjamin S et al. Nový preparát vitaminu C zvyšuje tvorbu neuritů a adhezi fibroblastů a snižuje hyperaktivaci T-buněk vyvolanou xenobiotiky. Med Sci Monit 2007, 13(3), BR51-58.

Jaké jsou výhody používání přípravku Zlaté Céčko PROTECT?

  • 1 ampule obsahuje až 2000 mg vitaminu C
  • Bioaktivní dostupnost až 90 % ve srovnání s infuzním vitaminem C
  • vysoká biologická dostupnost v bílých krvinkách 
  • O 233 % vyšší udržitelnost v těle ve srovnání s běžným vitaminem C
  • snižuje CRP i „špatný“ LDL cholesterol
  • doplněno zinkem a protizánětlivou složkou (PEA)
  • rostlinný vitamin C vhodný i pro vegany
  • příjemná citrusová příchuť
  • pro přímé pití nebo ředění v nápojích

MVDr. Peter Blaško

ředitel výzkumu a vývoje PHARCO GRANCREO

Pre prístup do promo zóny je potrebné prihlásenie.

Zabudli ste heslo? Zadajte prosím svoju e-mailovú adresu. Na zadanú e-mailovú adresu pošleme odkaz na nastavenie nového hesla.