Trpíte bolestivými křečovými žilami, hemoroidy, bolesti žlučníku nebo revmatismem? Nový HERBALGIN chronic pro dlouhodobou úlevu.

Trpíte bolestivými křečovými žilami, hemoroidy, bolesti žlučníku nebo revmatismem? Nový HERBALGIN chronic pro dlouhodobou úlevu.

Trpíte bolestivými křečovými žilami, hemoroidy, bolesti žlučníku nebo revmatismem? Nový HERBALGIN chronic pro dlouhodobou úlevu. 150 150 Pharco

Co mají společného bolestivé křečové žíly, hemoroidy, žlučníkový záchvat nebo revmatismus?

Je to dlouhodobý (chronický) zánět. 

U křečových žil je to důsledek ochablé cévní stěny a hromadění (stáze) krve, která způsobuje bolestivý zánět v cévní stěně. Zvláště v létě, kdy se žíla vlivem horka ještě více zanítí. Stejný chorobný proces se vyskytuje také u hemoroidů, což jsou také žíly, ale v oblasti konečníku. V létě se zanítí, jsou bolestivé a krvácejí. 

Jiný průběh má onemocnění při dlouhodobém onemocnění žlučníku (známém také jako žlučové kameny) nebo po chirurgickém odstranění žlučníku. Nefunkční (nemocný) nebo již odstraněný žlučník nereguluje uvolňování žlučových kyselin z jater, které se vylévají do okolní tkáně. Ty jsou pro tkáně (mimo střevo) toxické a způsobují akutní lokální zánět a silnou bolest. Ta se často projevuje v oblasti za hrudní kostí a může někomu připomínat příznaky infarktu. 

Revmatismus je pro změnu autoimunitní zánět tkání v kloubech, zejména v křížokyčelních kloubech a na rukou, který se projevuje otoky, obdobími bolesti střídajícími se s obdobími bez bolesti. 

Při těchto zánětech se v těle uvolňují zvláštní látky (mediátory zánětu), které způsobují otok těchto tkání a následnou bolest. Hlavními mediátory zánětu jsou látky známé jako deriváty kyseliny arachidonové. Jejich produkci podporují speciální enzymy známé jako enzymy COX a LOX. 

HERBALGIN chronic – inovativní bylinný přípravek pro dlouhodobou úlevu od zánětu

V těchto týdnech přichází na trh převratná novinka, která může výrazně ulevit velké skupině lidí trpících různými formami dlouhodobých zánětů v těle. HERBALGIN chronic obsahuje inovativní 100% bylinnou směs, u které bylo v klinických studiích prokázáno, že účinně blokuje enzymy COX a LOX. Tím inhibuje produkci výše zmíněných mediátorů zánětu (derivátů kyseliny arachidonové), což přispívá k omezené až téměř nulové zánětlivé reakci v tkáních. Výsledkem je snížení otoků (edémů) a úleva od bolesti. 

Výhodou přípravku HERBALGIN chronic je, že funkční bylinná směs je ve formě speciálně upravených tablet s 12hodinovým uvolňováním. To znamená, že pro dlouhodobou úlevu stačí užívat ji dvakrát denně (1 tabletu ráno a 1 tabletu večer). Celková denní dávka účinných látek je navíc velmi nízká, pouze 350 mg denně. Pro srovnání např. doporučená denní dávka ibuprofenu je min. 4 x 400 mg = 1600 mg denně. Proto lze HERBALGIN chronic užívat i u dětí od 12 let.

Přípravek je běžně dostupný v lékárnách nebo eshopech.


MVDr. Peter Blaško

ředitel výzkumu a vývoje PHARCO GRANCREO

Pre prístup do promo zóny je potrebné prihlásenie.

Zabudli ste heslo? Zadajte prosím svoju e-mailovú adresu. Na zadanú e-mailovú adresu pošleme odkaz na nastavenie nového hesla.