Kdyby vaše pokožka a imunita uměly mluvit, žádaly by jen Zlaté Céčko PROTECT 2000.

Kdyby vaše pokožka a imunita uměly mluvit, žádaly by jen Zlaté Céčko PROTECT 2000.

Kdyby vaše pokožka a imunita uměly mluvit, žádaly by jen Zlaté Céčko PROTECT 2000. 150 150 Pharco

Blíží se léto, slunce začíná pálit pokožku a ta nadměrným sluněním hnědne a stárne. Je to důsledek přirozených biochemických procesů, kterými se pokožka chrání. Také s věkem naše pokožka přirozeně ztrácí pružnost a objevují se na ní tmavší skvrny. Co s tím můžeme dělat?

Zlaté Céčko PROTECT 2000 – přírodní tekutý vitamin C s téměř 90% účinností jako infuzní vitamin C, doplněný zinkem a protizánětlivou složkou.

Pokud chcete skutečně účinný vitamin C, který má vysokou vstřebatelnost do organismu včetně pokožky, máte dvě možnosti. První možností je sáhnout po infuzním (nitrožilním) vitaminu C, který může podávat pouze lékař na specializované klinice. Kolik z nás má čas jít k lékaři a sedět tam desítky minut? A co ti z nás, kteří mají přirozený strach z jehel a infuzí? Nabízíme vám praktické řešení v podobě druhé možnosti.

Již více než 2 roky je na trhu unikátní přírodní tekutý vitamin C s téměř 90% biologickou účinností infuzního vitaminu C, navíc s přidaným zinkem a protizánětlivou látkou. Jeho výhodou je, že je v tekuté formě připravené k pití v jednorázových ampulích. To znamená, že je použitelný okamžitě, bez jehel a sezení v ordinaci lékaře, běžně dostupný v lékárnách.

Studie prokázaly, že Zlaté Céčko PROTECT 2000 má nejvyšší biologickou dostupnost přímo v lidských bílých krvinkách ze všech perorálních vitaminů C*. Má tedy vysokou využitelnost v tkáních včetně kůže, ale také například v kloubních vazech a imunitních tkáních. Bylo také prokázáno, že má až o 233 %** vyšší udržitelnost (retenci) v lidském těle ve srovnání s jinými doplňky vitaminu C. To znamená, že je v těle efektivně využíván a není vylučován močí tak rychle jako jiné doplňky vitaminu C. Má také prokazatelný vliv na hlavní zánětlivý marker v těle, CRP (C-reaktivní protein), a to až o 16 %**. Tento účinek je dále posílen speciální protizánětlivou látkou (PEA).

Zlaté Céčko PROTECT 2000 účinně přispěje k jasnější a lépe chráněné pokožce a také posílí vaši imunitu preventivně, ale i v případě akutního onemocnění nebo zánětu.

Přípravek je běžně dostupný v lékárnách nebo eshopech.

*Fay, M. J. and A. J. Verlangieri.“Stimulatory action of calcium L-threonate on ascorbic acid uptake by a human T-lymphoma cell line.“ Life Sci 1991,49(19): 1377-1381 Ester-C® je značkou The Ester C Company , U.S.A. , Benjamin S et al. A novel vitamin C preparation enhances neurite formation and fibroblast adhesion and reduces xenobiotic-induced T cell hyperactivation. Med Sci Monit 2007, 13(3), BR51-58 , **www.oneinnovationlab.com/products/pureway-c.


MVDr. Peter Blaško

ředitel výzkumu a vývoje PHARCO GRANCREO

Pre prístup do promo zóny je potrebné prihlásenie.

Zabudli ste heslo? Zadajte prosím svoju e-mailovú adresu. Na zadanú e-mailovú adresu pošleme odkaz na nastavenie nového hesla.