AtheroControl – pouze jedna tableta denně v prevenci mrtvice a infarktu, vysokého cholesterolu, nezdravých jater a kornatění cév.

AtheroControl – pouze jedna tableta denně v prevenci mrtvice a infarktu, vysokého cholesterolu, nezdravých jater a kornatění cév.

AtheroControl – pouze jedna tableta denně v prevenci mrtvice a infarktu, vysokého cholesterolu, nezdravých jater a kornatění cév. 150 150 Pharco

Věděli jste, že mrtvice nebo infarkt jsou způsobeny stavem vašich cév, a ne primárně zvýšenou hladinou cholesterolu? Cholesterol je pouze molekula, která je nezbytnou součástí našeho metabolismu. V zásadě není pro tělo nebezpečný, pokud jsou naše cévy zdravé. Jinými slovy, pokud máme zdravé cévy, ani zvýšená hladina cholesterolu nepředstavuje pro člověka významnou hrozbu. Váš problém spočívá především ve stavu vašich cév. Co to znamená, uvedeme na příkladu.

Představte si například 40letého sportovce, který se stravuje zdravě. Přesto má dědičně zvýšenou hladinu cholesterolu. U tohoto sportovce bylo speciálním vyšetřením cév (Doppler) zjištěno, že má cévy ve výborném stavu, bez známek kornatění. Navzdory dlouhodobě zvýšenému cholesterolu je u něj riziko mrtvice nebo infarktu relativně nízké. Cholesterol totiž nepřekračuje cévní výstelku a neukládá se v cévní stěně (tvrdnutí).

Představte si například 40letého kuřáka, který má dlouhodobě normální hladinu cholesterolu. Dopplerovské vyšetření ukáže závažné poškození jeho cév. Riziko mrtvice nebo infarktu je u něj velmi vysoké, a to i přes nízkou hladinu cholesterolu, který snadno proniká zanícenou cévní výstelkou do cévní stěny a vytváří rozsáhlá zatvrdnutí (aterosklerózu).

Na těchto dvou příkladech vidíte, že hlavní příčinou mrtvice nebo infarktu není zvýšená hladina cholesterolu, ale stav našich cév.

Začněte užívat přípravek AtheroControl jako preventivní opatření – snižte riziko mrtvice nebo srdečního infarktu.

Takže už víte, že stav vašich cév je hlavním faktorem, který vás chrání před mrtvicí nebo infarktem. AtheroControl je speciálně sestavený preventivní doplněk stravy určený k omezení dlouhodobého mikrozánětu v cévní výstelce (endotelu) našich cév. Tím je prakticky uzdravuje a navozuje normální ochrannou funkci výstelky cév, čímž zabraňuje chorobnému pronikání molekul cholesterolu do jejich stěn. Tím se zabrání rozvoji tvrdnutí (aterosklerózy) cév (viz obrázek výše). AtheroControl navíc obsahuje složky, které regulují hladinu cholesterolu, krevních tuků, zlepšují funkci jater a přispívají k normální hladině cukru v krvi. Obsahuje také složku, která má významný ochranný účinek na srdeční sval (myokard). Přípravek AtheroControl je speciálně vyvinut pro preventivní užívání u postižených i zdravých osob, které mají výše uvedené parametry v normě. Jinými slovy, u lidí přispívá k normalizaci zvýšených parametrů a zlepšuje stav cév. U lidí se zdravými hodnotami působí preventivně a chrání cévy před tvrdnutím a zhoršením metabolických parametrů, a to jak cév, tak jater.

Jelikož je vědecky prokázáno, že po 40. roce věku dochází u lidí k výraznému zhoršení stavu cév (stárnutí, tvrdnutí) a zvyšuje se riziko mrtvice nebo infarktu, doporučujeme všem lidem preventivní užívání přípravku AtheroControl. S užíváním bylinného přípravku AtheroControl, který je u nás k dispozici již 1,5 roku, nejsou spojeny žádné vedlejší účinky. Každý, kdo chce přispět ke své ochraně před mozkovou mrtvicí nebo srdečním infarktem, by měl preventivně sáhnout po přípravku AtheroControl. Vaše cévy jsou pouze ve vašich rukou.

Doporučené užívání: 1 tableta denně po dobu úvodních 1 až 2 měsíců. Později může stačit 1/2 tablety. Doporučuje se 1 tableta.

Přípravek je běžně dostupný v lékárnách nebo eshopech.


MUDr. Peter Čičvák

neurolog, neurologická ambulance Stará Ľubovňa

Pre prístup do promo zóny je potrebné prihlásenie.

Zabudli ste heslo? Zadajte prosím svoju e-mailovú adresu. Na zadanú e-mailovú adresu pošleme odkaz na nastavenie nového hesla.